İstanbul – Budapeşte arası uçak bileti fiyatları ucuzladı

2015 sezonunda da devam eden sefer sayısı ve fiyat politikaları Macaristan’da okuyan öğrenciler ve Türkiye’de yaşayan aile bireylerinin birbirlerini kolaylıkla ziyaret edebilmeleri için ideal. Bilet fiyatlarını düzenli olarak takip ettiğinizde gidiş dönüş her şey dahil İstanbul Budapeşte hattında 40€’ya bilet almak mümkün!

İki metropol arasında karşılıklı düzenlenen uçak seferleri sayısı çoğaldı. Bazı günler karşılıklı 3 sefer sunulduğunu görüyoruz. 

Geçtiğimiz sezona kadar yalnız tek havayolu hizmet verirken 2014 başından bu yana İstanbul’dan Budapeşte’ye direk hat olarak, karşılıklı uçak seferleri düzenleyen havayolu şirketi sayısı birden üçe çıktı.

Bu sezon Türk Hava Yolları’nın yanı sıra, Pegasus Havayolları ve Macar Havayolu olan Wizzair bu hattı kullanmak isteyen yolculara hizmet veriyor. Bu üç havayolu da on-line olarak biletleme ve check-in işlemleri hizmeti sunmakta. Sunulan hizmet seçeneklerine göre yolcular bilet fiyatlamalarında esnek kararlar verebiliyorlar.

Havayollarına özel Club üyelikleri, sık sık seyahat etmeyi planlayan yolcular ve öğrencilerimiz için erken biletlemelerde çok avantajlı bilet fiyatları sunabiliyor.