< Geri Dön

ENGLISH in a Castle

http://www.englishinacastle.com/

Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=7TGlDQW5du0

Yaz Okulu

English in a Castle

Şehir

Whitstable, Kent

Yaş

12-17 yaş

Program

Haftada 20 ders

Konaklama

Aile Yanı

Aktiviteler

Müze gezileri
Tarihi geziler
Kale gezileri
Dans, Tiyatro, Sanat Atölyeleri
Londra Gezisi

Tarihler

Yıl boyu

Ücretler

2 hafta £1350'dan başlayan fiyatlarla

 

OKUL HAKKINDA

English in a Castle Programı, International Language Homestay Dil Eğitim kurumu tarafından düzenlenmektedir.

Bu benzersiz programda, 13-17 yaş arası öğrenciler sevimli bir sahil kasabasında İngiliz yaşam tarzını yakından öğrenirken Whitstable Kalesi’nde konaklama ve İngilizce öğrenme şansına sahip olacaklar. Tarihi balıkçı kasabası Whitstable’ın yakınında küçük ve güzel bir kale olan Whitstable Kalesi 18. Yüzyıldan kalma tasarımı, gül bahçesi ve eşsiz manzarası ile büyüleyici bir yer.

A2-B2 seviyeleri arasındaki öğrenciler için uygun olan bu programda, öğrenciler haftada 20 grup dersine girerler. 2 haftalık paket programlara konaklama, yemekler, Londra gezisi, aktiviteler ve Katılım sertifikası dâhildir. Etkinlik takviminde Canterbury, Broadstairs, Margate, Birchington, Dover Castle gibi yakın merkezlere geziler bulunmaktadır.  Konaklama aile yanında olup 3 öğün yemek dâhildir.

Siz de bu yaz İngiltere’de bir kalede İngilizce öğrenmek gibi benzersiz bir deneyimin parçası olabilirsiniz!

ŞEHİR

Whitstable

İngiltere’nin güneydoğusunda çok popüler bir sahil kasabası olan Whitstable İngiltere’nin Bahçesi de denilen Kent bölgesinde yer alıyor. Roma döneminden beri bölgenin önemli geçim kaynaklarından biri olan istiridyeleri ile meşhur olan bu kasaba aynı zamanda festivalleri, butik dükkânları ve restoranları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Whitstable Kalesi ve bahçeleri 1780lere uzanan uzun ve ilginç tarihi ile kasabanın simgesi olmayı başardı. Kent’in diğer şehir ve kasabalarına da çok yakın olan Whitstable, İngiltere’nin güney sahillerinin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer.

ENGLISH IN A CASTLE PROGRAMI 2017 FİYATLARI

English in Castle Programının 2 haftalık fiyatları £ 1350’dan başlamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.